Plakaty minimalmill.com
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Plakaty muzyczne inspirowane słynnymi utworami, artystami, nurtami muzycznymi. Dla wszystkich fanów muzyki i dobrego designu.

Plakaty muzyczne

Billie Holiday - plakat

Billie Holiday - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 29,00 zł 39,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Freddie Mercury Queen - plakat

Freddie Mercury Queen - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 29,00 zł 39,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Patti Smith - plakat

Patti Smith - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 29,00 zł 39,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Missy Elliott - plakat

Missy Elliott - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 29,00 zł 39,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Iggy Pop - plakat

Iggy Pop - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Marilyn Manson - plakat

Marilyn Manson - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Ramones - plakat

Ramones - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 29,00 zł 39,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

Plakat muzyczny

Od gazetowych podobizn naszych idoli przytwierdzanych pinezkami na ścianie, przez artystyczne fotografie koncertowe po wysmakowane, minimalistyczne plakaty muzyczne - estetyka wystroju naszych wnętrz zmienia się i dorasta wraz z nami. Kiedyś wystarczył poskładany arkusz wyrwany z Popcornu bądź New Musical, dziś oczekiwania urosły, a my na minimalmill staramy się im sprostać i zapewnić Wam wysokiej jakości plakaty muzyczne z artystycznym akcentem.

Kostiumy muzyczne - styl i detal

Gdy myślimy o cenionych artystach, na równi z ulubionymi utworami, pojawia nam się charakterystyczny dla danego wykonawcy image. Może to być charakteryzacja koncertowa, kostium z najbardziej zapamiętanego teledysku lub po prostu stały element stroju kojarzący się zawsze tylko z tym zespołem, piosenkarzem, piosenkarką. Lady Gaga oblepiona policyjną taśmą, Michael Jackson z cekinową rękawiczką, czy Angus Young z AC/DC w stroju wiecznego ucznia elitarnej szkoły. Plakaty z kostiumami muzycznymi odnoszą się właśnie do tych najbardziej wyrazistych motywów. Bawiąc się formą i kolorem tworzą elektryzującą kolekcję. Surrealistyczny kostium Grace Jones, który sam w sobie wygląda jak obraz Picassa, bądź Miro na intensywnie niebieskim tle; prosta stylizacja na plakacie z Freddiem Mercury z Queen, czyli jego strój z legendarnego Live Aid z 1985; czy gorset Madonny zaprojektowany przez Jean-Paula Gaultiera. Orgia kolorów, niepowtarzalny styl i dbałość o detal – to wszystko znajdziecie na plakatach z tej serii.

Siła symbolu na plakacie

Często mniej znaczy więcej, a artystyczne ujęcie tematu muzycznego stanowić będzie wizualne wyzwanie i zachętę do podjęcia zabawy w skojarzenia. David Bowie na plakacie stanie się swoim symbolem – dwukolorową błyskawicą z wcielenia Alladin Sane, The Beatles ujęci w czarno białe przedstawienie zredukowani zostaną do swoich awangardowych fryzur, wyznaczających trend całemu pokoleniu, a White Stripes – do dwóch pasków na czerwonym tle. Odrzucając dosłowność możemy w sposób nieoczywisty wyrazić siebie i swoje muzyczne obsesje, dekorując plakatami ściany naszego mieszkania. Gra w skojarzenia może iść o krok dalej zahaczając o czasy świetności MTV, gdy królowały teledyski artystyczne, tworzone przez sławnych reżyserów, traktujących krótką formę, jako pole do niekończących się, wysmakowanych, wizualnych eksperymentów. Plakat na podstawie teledysku? Tylko wtedy, gdy mówimy o gigantach gatunku. W naszym sklepie znajdziecie np. plakaty inspirowane teledyskami stworzonymi przez Antona Corbijna dla takich muzyków jak Depeche Mode, czy Nirvana.

Only Jazz - plakat jazzowy

Jazz, jako gatunek muzyczny, od momentu swojej światowej kariery, gdy z rzewnego folkloru przeistaczał się w miejską, awangardową muzykę, połączył swoje siły z nowatorskimi sztukami wizualnymi. Jako muzyka eksperymentalna, znosząca podziały i ustanawiająca nowe standardy, w swym wizualnym przedstawieniu związała się z nowymi sztukami plastycznymi – abstrakcyjnym ekspresjonizmem, grafiką, kolażem, które za pomącą barwnych plam, mogły oddać rytm jazzowego utworu. Pierwsze oznaki tego romansu to okładki płyt, które pełnymi garściami czerpały ze szkoły Bauhausu, wykorzystywały fragmenty awangardowych obrazów itp. Wystarczy przywołać tutaj choćby legendarnego grafika Alexa Steinweissa, czy Paula Bacona. Za okładkami podążyły plakaty reklamujące koncerty i festiwale, głównie operujące grafiką, kolorem i uproszczonymi formami skomponowanymi na zasadzie pulsującego utworu muzycznego. W Polsce możemy się poszczycić długą tradycją jazzową i jednym z najstarszych festiwali europejskich Jazz Jamboree. Plakat jazzowy ze względu na jego korzenie dziś bardziej zaliczyć możemy do nurtu vintage music poster. Pomimo często uproszczonego przedstawienia tematu, a może właśnie z tego powodu, plakat o tematyce jazzowej, stanowić będzie estetyczną przyjemność na wielu poziomach. Nasza oferta zawiera plakaty nawiązujące do jazzowych standardów takich jak Autumn leaves, legendarnych wykonawców, a także instrumentów muzycznych, których proste formy wkomponują się w nowoczesne wnętrze mieszkania tak samo dobrze, jak w tematycznie zaaranżowany klub jazzowy.

Graficzne smaczki dla audiofila

Wiemy, jak trudno oprzeć się pokusie gromadzenia dobrego sprzętu grającego i jaką przyjemnością może być słuchanie zgromadzonych albumów po długim dniu. Oczywiście najlepiej robić to w dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Proponujemy dopełnienie audiofilskiego kącika muzycznym plakatem patentowym. Plakaty z rysunkami technicznymi np. kasety magnetofonowej, gramofonu, czy słuchawek doskonale wkomponują się w każde wnętrze i staną się dopełnieniem jego atmosfery. Oferowane w różnym formacie sprawdzą się jako główna galeria ścienna złożona z kilku plakatów dużego formatu, a także – w mniejszej wersji - mogą stanowić ożywczy akcent wybranej części pomieszczenia, studia, czy pokoju.

Plakat muzyczny - prezent idealny

Dla muzycznych fanów i fanatyków (nie bójmy się określać rzeczy po imieniu).

Jeśli bliska Wam osoba znosi do domu kolejne winyle, a przesłuchanie jej listy na Spotify i YouTube zajęłoby ok. 120 lat, prezent w postaci plakatu muzycznego jest właśnie dla niej. Ponieważ nie da się odgadnąć, której płyty w kolekcji brakuje (i radzimy nie mierzyć się z zadaniem przejrzenia owej kolekcji po cichu), zamiast kolejnego albumu proponujemy plakat! Oczywiście plakat na prezent może działać bardzo egoistycznie i obdarować można samego siebie :)

Na każdą ścianę, do każdego wnętrza 

Plakat muzyczny stanowić będzie idealną dekorację na Twoją ścianę. Nieważne, czy chcesz nadać charakter swojemu miejscu pracy, czy grafiką chcesz ozdobić ściany salonu, czy studia. Grafiki z kostiumami muzyków, plakaty jazzowe, plakaty rockowe inspirowane teledyskami, kultowymi artystami i zespołami, plakaty z instrumentami muzycznymi – wybór grafik muzycznych jest szeroki. Sprawdzą się w mieszkaniu, klubie, barze, pubie, czy apartamencie – wszędzie tam, gdzie liczy się dobry design i indywidualizm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl