Plakaty minimalmill.com
Formy płatności
 
Udostępniamy następujące formy płatności:
 
Przelew tradycyjny - przedpłata na konto bankowe
Po złożeniu zamówienia należy dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego na podane poniżej konto. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie. Oczekujemy na zapłatę przez 7 dni od złożenia zamówienia. Za dzień zapłaty uważa się dzień uznania naszego rachunku bankowego. Nieopłacone w w/w terminie zamówienia zostaną uznane za nieważne i anulowane, chyba że indywidualne ustalenia z Klientem stanowią inaczej.
 
Dane do przelewu:
68 1910 1048 2667 2295 8543 0001 (Santander Bank)
KUUKUU Kamil Kaczmarek
ul. Wspólna 51/8
61-479 Poznań
 
Płatność online - ePrzelewy, karta, Blik i przelewy transferowe
Płatności przelewem elektronicznym obsługuje serwis Przelewy24. Wystarczy w koszyku wybrać opcję "Płatności elektroniczne (Przelewy24)", podać dane zamówienia i po ich potwierdzeniu, kliknąć przycisk "Opłać zamówienie". Następnie należy wybrać swój bank online, aby zostać przeniesionym do strony logowania w banku. Po zalogowaniu otrzymasz gotowy formularz przelewu do autoryzacji (całość transakcji w bezpiecznym połączeniu SSL).
 
Płatność przy odbiorze - pobranie
Kwotę za zamówienie i przesyłkę odbiera kurier przy jej dostawie. W przypadku wyboru pobrania w Paczkomacie InPost, należność opłacisz przy odbiorze paczki kartą, Blikiem bądź przez usługę PayByLink.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl