Formy płatności
 
Udostępniamy następujące formy płatności:
 
Przelew tradycyjny - przedpłata na konto bankowe Sklepu
Po złożeniu zamówienia należy dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego na podane poniżej konto. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie. Sklep oczekuje na zapłatę przez 7 dni od złożenia zamówienia. Za dzień zapłaty uważa się dzień uznania rachunku bankowego Sklepu. Nieopłacone w w/w terminie zamówienia zostaną uznane za nieważne i anulowane, chyba że indywidualne ustalenia z Klientem stanowią inaczej.
 
Dane do przelewu:
68 1910 1048 2667 2295 8543 0001 (Santander Bank)
KUUKUU Kamil Kaczmarek
ul. Wspólna 51/8
61-479 Poznań
 
Płatność online - ePrzelewy i przelewy transferowe
Płatności przelewem elektronicznym obsługuje serwis DotPay. Wystarczy w koszyku wybrać opcję "Płatności elektroniczne (DotPay)", podać dane zamówienia i po ich potwierdzeniu, kliknąć przycisk "Opłać zamówienie". Następnie należy wybrać swój bank online, aby zostać przeniesionym do strony logowania banku. Po zalogowaniu otrzymasz gotowy formularz przelewu do autoryzacji (całość transakcji w bezpiecznym połączeniu SSL).
 
Płatność przy odbiorze - pobranie
Kwotę za zamówienie i przesyłkę odbiera kurier przy jej dostawie, należność odebrana może być również na poczcie lub w Paczkomacie InPost.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl