Plakaty minimalmill.com
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Stylowe plakaty z Azją pięknie ozdobią dom, przyprawiając wnętrze nutą orientu.

Azjatycka przygoda

Indie - ogród na dziedzińcu - plakat

Indie - ogród na dziedzińcu - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Chiny Wielki Mur - plakat

Chiny Wielki Mur - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Wietnam - zatoka Ha Long - plakat

Wietnam - zatoka Ha Long - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Bali Indonezja mapa graficzna - plakat

Bali Indonezja mapa graficzna - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Indie - Góry Arawali - plakat

Indie - Góry Arawali - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Indie Jaipur - Patrika Gate - plakat

Indie Jaipur - Patrika Gate - plakat

Producent: minimalmill
od:  Cena: 39,00 zł
zobacz więcej

Lista zachwytów - stylowe plakaty

W poszukiwaniu miejsc zachwycających udajemy się do Azji. Na odkrycie czeka baśniowy krajobraz Indii, minimalistyczna estetyka Japonii, czy piękna rajska przyroda Tajlandii i Indonezji. Plakaty z Azją próbują oddać nostalgiczny smak orientalnej wyprawy doprawionej nutą nowoczesności. Japońska poetka Sei Shonagon tworzyła niekończące się listy tego, co zachwycające. Listy najpiękniejszych miejsc i impresji z podróży tutaj zmienione zostały w listy graficzne - stylowe plakaty, by zawsze mogły Wam towarzyszyć zawieszone na ścianie mieszkania. Zapraszamy do odbywania swojej wymarzonej azjatyckiej podróży na plakacie.

Minimalistyczne tropy - plakaty z Japonią

Listę zachwytów zaczynamy od Japonii z jej wysublimowaną estetyką, prostotą formy i minimalizmem. Trzy plakaty z Japonią przedstawiają kraj kwitnącej wiśni w różnych ujęciach. Zawieszone razem na ścianie stworzą cudowną serię japońską. Plakat z Górą Fuji łączy w sobie klasyczne przedstawienie tematu Japonii - poprzez górującą na plakacie słynną górę, z rozbuchaną nowoczesnością - zaznaczoną super szybkim pociągiem bullet train znajdującym się na pierwszym planie. Jeśli marzycie, by zanurzyć się w Japonii pełnej tradycji i mitów, z bóstwami mieszkającymi w urokliwych świątyniach, polecamy grafikę z pływającą bramą torii. Trzecia z naszych propozycji spaja świat przeszłości z teraźniejszością. Plakat Japonia, którego głównym motywem jest słynny czerwony most Shinkyo może odwoływać się do dowolnego momentu historycznego. Zamyślona dziewczyna przechadzająca się po moście może być piękną nieznajomą z przeszłości lub współczesną nam spacerowiczką rozkoszującą się widokiem otaczających ją ogrodów. Sami musicie zdecydować jaka to opowieść. Trzy odmienne miejsca na mapie Japonii i trzy niesłabnące zachwyty. Jeśli Wasza miłość do Japonii zatacza szersze kręgi zapraszamy do oglądania plakatów filmowych z japońskimi klasykami (np. plakatu z filmu Siedmiu Samurajów, czy bardziej współcześnie Love Exposure).

Rajskie wakacje - grafiki i obrazy online

Plakaty o tematyce azjatyckiej obejmują swym zachwytem nie tylko oczywiste klasyki, jak Wielki Mur Chiński, który na naszej grafice wije się wśród bujnej zieleni. Zachwyt podróżą, to oczarowanie nowymi miejscami, które w naszych głowach na stałe łączą się z aurą wakacji. Stylowe plakaty podróżnicze z blaskiem lata uwięzionym w graficznym przedstawieniu, za swój cel biorą rajskie wyspy i letnie destynacje. Plakat z Tajlandią jest zaproszeniem do nowej przygody. Na plakacie drewniana łódka spokojnie dryfuje w stronę zacisznej plaży. Plakat Bali, to wakacyjne odprężenie w hamaku z książką. Nawet turystycznie oblegane Ha Long Bay w Wietnamie na naszym plakacie zmienia się w oazę spokoju. Podczas tworzenia list zachwytów chodzi o to, by znaleźć coś swojego, co do nas przemówi i nas zainspiruje.

Baśnie tysiąca i jednej nocy - plakaty z Azją

Indie to patchworkowa obfitość różnorodności. Z tego przyprawiającego o zawrót głowy nadmiaru trudno jest wybrać tylko jeden zachwycający fragment i zachować na obrazie. Plakaty z Indiami siłą rzeczy musiały stylistycznie się wyemancypować. Plakat Jaipur wraz z grafiką przedstawiającą widok na Góry Arawali zachwyci feerią barw i kolorami pełnymi energii i optymizmu. Plakat Indie z serii Travel Poster, spokojniejszy w doborze barw, nawiązuje do baśniowej estetyki opowieści tysiąca i jednej nocy. Wypełniony magiczną atmosferą, zachęca do stworzenia własnej baśni. Sri Lanka na plakacie to przyroda i znów symbolicznie zaznaczona idea podróży w postaci pociągu pokonującego słynny most Dziewięciu Łuków.

Stylowe plakaty z Azją wyczarowują dla nas piękne widoki w czterech ścianach naszego domu. Zapraszamy do tworzenia swoich list zachwytów nad światem z naszymi grafikami, jako inspiracją i piękną ozdobą domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl